Podlahy

Coretec

100% voděodolné jádro - nabízíme Vám podlahy do sprchy, do koupelny, do vstupních částí, do sauny, garáže případně na stěny. COREtec lamely se nebudou deformovat nebo nadouvat, přičemž je jedno, jaké vlhké budou. Jinak řečeno, snesou mnohem více než denní rozlévání nebo zablácené stopy.

Jádro je tak stabilní, že až 400m2 můžete namontovat bez dilatačních mezer mezi místnostmi. Už žádné výškové rozdíly nebo rušivé elementy jako prahy nebo přechodové lišty! Už i koupelna a toaleta mohou být ve vašem oblíbeném barevném tónu!

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy mají kouzlo s dotykem přírody. Udržují optimální klima v místnosti, jsou teplé na dotek a chrání klouby. Široká paleta dřevin, kdy si můžete sami vybrat tu svoji oblíbenou „šířku i tloušťku prken a vytvoříte doma ten svůj „útulný koutek přírody“ podle vašich snů a představ.

Díky mnoha rozměrům a možnostem pokládky, jsou dřevěné podlahy vhodné pro většinu interiérů, kdy za určitých okolností jsou vhodné i na podlahové topení. Povrchové úpravy typu lakování, olejování, broušení, kartáčování a postaršení. Jsou jen výčtem několika z mnoha úpravy dřevěných podlah.

K široké nabídce podlah nabízíme i příslušenství ve formě soklových lišt a produktů pro péči a údržbu od renomované firmy Dr. Schutz.

Laminátové podlahy

Díky široké nabídce laminátových podlah můžete vytvořit opravdu mimořádný domov. Za dokonalou kvalitou výrobků stojí desítky let zkušeností s výrobou podlah, se kterými udává lídr trhu firma Unilin nové trendy.

Designérský tým společnosti Unilin se nechává inspirovat nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu a neustále vytváří nové podlahy charakteristické přírodním vzhledem a autentičností. A výsledek? Bezkonkurenčně realistické laminátové podlahy i v těch nejmenších detailech.

Společnost Unilin nebere ochranu vaší podlahy na lehkou váhu. Chytré inovace, jako technologie Scratch Guard a HydroSeal, zajišťují, že laminátové podlahy Quick-Step nabízejí vynikající ochranu proti poškrábání, skvrnám, a dokonce i vlhkosti na povrchu.

Vinylové podlahy

Oživte svůj dům s přírodním vzhledem a charakteristickým teplem vinylových podlah. Vyberte si z bohaté nabídky flexibilních a pevných vinylových podlah vhodných pro všechny potřeby a situace. Obě možnosti jsou opatřeny ochrannou svrchní vrstvou, která zaručuje, že si podlaha zachová dobrý vzhled po dlouhá léta.

Všechny vinylové podlahy mají ochrannou svrchní vrstvu, která jim dodává odolnost proti vodě, škrábancům a skvrnám. Díky tomu bude vaše podlaha vypadat vždy tak dokonale, jako když jste ji poprvé nainstalovali.

Chůze po vinylové podlaze je příjemným prožitkem v každém směru: jejich přírodní dekory jsou pohledné, podlahy nabízejí měkkost a teplost a jejich akustické vlastnosti eliminují nežádoucí hluk od podpatků, bot i tlapiček.

Hydrocork

Vinylová podlaha Hydrocork je novinkou společnosti Wicanders. Představuje nejnovější krok v podlahových plovoucích krytinách. Jedná se o plovoucí podlahovinu, jejíž tloušťka dosahuje pouze 6 mm a lze ji snadno položit na téměř všechny stávající povrchy. Proto je ideální volbou při řešení různých rekonstrukcí.

HydroCork deska je odolná vůči vodě, proto v případě jejího vystavení působení vody nenabobtná. Z tohoto důvodu je vhodná i do koupelen či jiných vlhkých prostor.

Nejnovější technologie Corktech vytváří inovativní základní desku z voděodolného a neuvěřitelně stabilního korkového kompozitu při zachování jeho pevnosti a bezkonkurenčního komfortu.

Systém Pressfit – revoluční kompresní systém, který plně využívá úžasných vlastností korku – pružnost, ohebnost a stlačitelnost, které fungují přesně jako korkové zátky.

Krytiny pro venkovní terasy

Moci jít naboso zevnitř ven, je krásný pocit. Dřevěné terasy jsou nejpřírodnějším spojením mezi domem a zahradou rozšiřují váš obytný prostor ven až do zeleně. Nezáleží jaké dřevo si z našeho bohatého sortimentu položíte k nohám: přírodní materiál si v horkých letních dnech vezme přesně to správné množství tepla a je příjemný také při chladnějším počasí. Komfortní a pohodlný výstup vám umožní neustálé spojení s Vaší zahradou.

WPC (Wood Plastic Composit) - zvolíte-li pro terasu kvalitní podlahový materiál, získáte záruku, že dlouho vydrží jako nová a zároveň bude skvěle ladit s celkovou architekturou domu. Veškeré venkovní plochy jsou neustále vystavovány nejrůznějším klimatickým vlivům, které je mohou poškozovat a měnit jejich vzhled. Pro terasy platí toto namáhání dvojnásob. S materiály pro terasy ale nežádoucím změnám zabráníte. Díky speciálnímu složení jsou terasové desky velmi odolné a vynikají dlouhou životností.

200
realizovaných zakázek
250
spokojených klientů
1000
instalovaných dveří
5000
m2 položených podlah

Reference našich spokojených zákazníků

Přečtěte si více referencí

Montáž zátěžového PVC do posilovny

Jak jste se o naší společnosti dozvěděla? Měla jsem z dřívější doby velmi dobré zkušenosti ze spolupráce s panem Nekulou
Byla jste spokojená s výběrem podlah? Ano, bylo mi nabídnuto velké množství vzorků na výběr.
Jak jste byla spokojena s realizací? Realizace probíhala dle dohody – rychle a bez komplikací.
Doporučila by jste nás Vašim známým nebo kolegům? Určitě budu doporučovat