Podlahy

Coretec

100% voděodolné jádro - nabízíme Vám podlahy do sprchy, do koupelny, do vstupních částí, do sauny, garáže případně na stěny. COREtec lamely se nebudou deformovat nebo nadouvat, přičemž je jedno, jaké vlhké budou. Jinak řečeno, snesou mnohem více než denní rozlévání nebo zablácené stopy.

Jádro je tak stabilní, že až 400 m2 můžete namontovat bez dilatačních mezer mezi místnostmi. Už žádné výškové rozdíly nebo rušivé elementy jako prahy nebo přechodové lišty! Už i koupelna a toaleta mohou být ve vašem oblíbeném barevném tónu!

Dřevěné podlahy od rakouské firmy Rudda

Jsme distributoři dřevěných podlah Rudda, tradice po více jak čtyři generace nám dává skvělou příležitost přinést do České republiky to, co tu ještě nikdy nebylo. Obrovská škála šířek, délek a opracování povrchů je pro nás příležitostí, jak Vám ukázat jinou dimenzi v dřevěných podlahách. Dřevo je příroda, příroda je život, život je pro nás dřevo. Najdi svůj styl u Ruddy a dojdi se mrknout na tyto krásné a jedinečné dřevěné podlahy. Více jak 90% podlah máme dostupných do 48 hod, zásoby nejsou malé, je to skoro čtvrt milionu metru čtverečních.

Řemeslo výroby podlah, které rodinu Rudda živí více, jak čtyři generace, je zárukou poctivé práce, respektu k přírodě a dodržování tradic ve zpracování přírodních materiálů. Touha vytvořit krásné podlahy, které se stanou uměleckým dílem, je tou nejvyšší metou a odměnou od spokojených klientů. Procesy výroby jsou dlouhé, je to díky dodržování tradičních postupů pří výrobě těchto jedinečných uměleckých děl.

Parametry jako je délka (až 12 m), tloušťka ( i v celomasivním provedení 25 mm) a styl pokládky(rybí kost, chevron 45° i 60°, tradičně na řemen atd), kdy všechny tyto důležité aspekty využijeme pro to, aby odpovídal současným trendům a kvalitám vybraného "díla".

Laminátové podlahy

Díky široké nabídce laminátových podlah můžete vytvořit opravdu mimořádný domov. Za dokonalou kvalitou výrobků stojí desítky let zkušeností s výrobou podlah, se kterými udává lídr trhu firma Unilin nové trendy.

Designérský tým společnosti Unilin se nechává inspirovat nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu a neustále vytváří nové podlahy charakteristické přírodním vzhledem a autentičností. A výsledek? Bezkonkurenčně realistické laminátové podlahy i v těch nejmenších detailech.

Společnost Unilin nebere ochranu vaší podlahy na lehkou váhu. Chytré inovace, jako technologie Scratch Guard a HydroSeal, zajišťují, že laminátové podlahy Quick-Step nabízejí vynikající ochranu proti poškrábání, skvrnám, a dokonce i vlhkosti na povrchu.

Vinylové podlahy

Oživte svůj dům s přírodním vzhledem. Vyberte si z bohaté nabídky vinylových podlah vhodných pro všechny potřeby a situace. Jsou opatřeny ochrannou svrchní vrstvou, která zaručuje, že si podlaha zachová dobrý vzhled po dlouhá léta.

Všechny vinylové podlahy mají ochrannou svrchní vrstvu, která jim dodává odolnost proti vodě, škrábancům a skvrnám. Díky tomu bude vaše podlaha vypadat vždy tak dokonale, jako když jste ji poprvé nainstalovali.

Krytiny pro venkovní terasy

Moci jít naboso zevnitř ven, je krásný pocit. Dřevěné terasy jsou nejpřírodnějším spojením mezi domem a zahradou rozšiřují váš obytný prostor ven až do zeleně. Nezáleží jaké dřevo si z našeho bohatého sortimentu položíte k nohám: přírodní materiál si v horkých letních dnech vezme přesně to správné množství tepla a je příjemný také při chladnějším počasí. Komfortní a pohodlný výstup vám umožní neustálé spojení s Vaší zahradou.

WPC (Wood Plastic Composit) - zvolíte-li pro terasu kvalitní podlahový materiál, získáte záruku, že dlouho vydrží jako nová a zároveň bude skvěle ladit s celkovou architekturou domu. Veškeré venkovní plochy jsou neustále vystavovány nejrůznějším klimatickým vlivům, které je mohou poškozovat a měnit jejich vzhled. Pro terasy platí toto namáhání dvojnásob. S materiály pro terasy ale nežádoucím změnám zabráníte. Díky speciálnímu složení jsou terasové desky velmi odolné a vynikají dlouhou životností.

360
realizovaných zakázek
320
spokojených klientů
1500
instalovaných dveří
9000
m2 položených podlah

Reference našich spokojených zákazníků

Přečtěte si více referencí

Podlahy a dveře Rakousko

Super Beratung und Preis sehr gut. Umsetzung folgt noch denke aber es wird alles passen.

/ Hannes Oberland /Renovace podlahy Rakousko

Es hat alles gepasst: gute Qualität um einen fairen Preis!

/ Josef Havlík /