Dveře

Dveře Hörmann

Vaše nové domovní dveře by měly být jedinečné. Měly by ladit se stylem vašeho domu, být reprezentativní a dokazovat váš dobrý vkus. Měly by ale také splňovat vysoké nároky na bezpečnost a pomáhat šetřit energii.

Objevte nový pocit pohodlí: s kvalitními interiérovým dveřmi. Domov je středem našeho života, naším útočištěm, naší oázou klidu a pohody. Naše interiérové dveře k tomu svým dílem přispívají a dodávají vašemu domovu mimořádnou útulnost.

Interiérové dveře

Interiérové dveře jsou nejčastěji používaným systémem otevírání dveří. Otočný typ dveří je zavěšený na jedné straně zárubně. Modely otočných dveří si můžete vybrat z mnoha designových řad. Zárubně i dveře přitom nabízíme ve falcovém i bezfalcovém provedení (se skrytými panty). V nabídce je i několik netypických variant otevírání dveří, které Vám šetří prostor při otevírání. Nedílnou součástí je i nabídka kování od renomovaných výrobců a distributorů kování firem Twin a M&T.

Posuvné dveře

Posuvné dveře na stěnu - jednokřídlé a dvoukřídlé posuvné dveře na stěnu lze využít při jednoduché rekonstrukci. Nevyžadují žádné speciální stavební úpravy. Dveřní křídlo je zavěšeno v kolejnici připevněné na stěnu. Ve spodní části dveřního křídla je drážka, do podlahy je přišroubován vodící trn, který zajišťuje přímočarý pohyb křídla. Pro větší komfort lze u dvoukřídlých posuvných dveří využít synchronního mechanismu, kdy se při otevírání jednoho křídla současně otevírá i křídlo druhé.

Posuvné dveře do zárubně jsou vhodné pro oddělení dvou místností, kde není zvláštní požadavek na zvukovou izolaci. Pojezdový mechanismus je umístěn v horní části zárubně (v hranolu). Dveře se posouvají v zárubni na pravou nebo levou stranu v kombinaci s pevným křídlem. U dvoukřídlového provedení mohou být křídla obě posuvná. Stavební otvor je obložen obložkovou zárubní.

Posuvné dveře do pouzdra jsou dokonalým řešením z hlediska úspory místa. Vyžadují však větší stavební úpravy. Do stavebního otvoru je třeba zabudovat stavební pouzdro, které je uzpůsobeno pro zděnou nebo sádrokartonovou příčku. Spolu s dodavatelem pouzder Eclisse nabízíme širokou škálu variant: jednokřídlé, dvoukřídlé, teleskopické nebo posuvné křídla proti sobě do zákrytu.

Skleněné dveře

Celoskleněné dveře v sobě skrývají nekonečné možnosti pro vytváření netradičního moderního interiéru. Skleněné dveře jsou moderním a velice kreativním způsobem, jak ozvláštnit každý interiér. Díky svým vlastnostem vytvoří nejen příjemné prostředí s velmi atraktivním vzhledem, ale zároveň Vám dávají prostor pro Vaši kreativitu.

V naší nabídce naleznete celoskleněné dveře čiré, pískované nebo s grafickou úpravou ve formě fotky nebo jiného motivu. V nabídce jsou dveře otočné i posuvné, jednokřídlé i dvoukřídlé.

Bezfalcové a skládací dveře

Bezfalcové dveře jsou velmi moderním a vyhledávaným typem dveří, které zapadají celou svou tloušťkou do zárubně. Tyto interiérové dveře opticky splývají s hranou obložky. Vyrábí se nejen v klasickém obložkovém provedení, tak i v líci se stěnou. Výsledkem jsou potom dveře s výjimečně čistými liniemi.

Skládací dveře jsou alternativou, pokud klasické dveře zabírají hodně místa, případně není vhodné umístit dveře posuvné. Při otevření dojde ke složení na dvě poloviny a nasunutí na jednu stranu zárubně. Průchod se tím zmenší o 8,5 cm. Kování skládacích dveří je skryté, takže při zavřených dveřích nejsou vidět závěsy.

Obložkové zárubně

Obložkové zárubně jsou určeny pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře otočné, posuvné, skládací, nebo pro obklad otvoru bez dveří. Zárubně se osazují po dokončení stavebních otvorů, tedy po zhotovení omítek, maleb, obkladů a také položení podlahových krytin. Zárubně jsou vyráběny jak v normovaném provedení, tak i atypických rozměrech dle přání klienta. Lze tyto zárubně dodat i v protipožárním provedení EI 30 a EW 30.

Obklad kovové zárubně - OKZ

Obklad kovové zárubně je zajímavou a oblíbenou alternativou při rekonstrukcích. Je vhodný tam, kde nelze bourat stávající kovové zárubně z důvodu hluku nebo prašnosti. Pro tento typ lze využívat dveře otočné, posuvné i třeba jen obklad bez dveří. Světlost průchodu se zmenší o 5 cm na šířku a 2,5 cm na výšku.

Skryté zárubně

NOVÝ DESIGN SPLÝVÁ SE STĚNOU

ECLISSE SHODŌ je první sjednocený systém pro posuvné a otočné dveře se zárubní, bez jakéhokoliv přerušení. Není vidět žádná tloušťka, která by vykreslovala objem či definovala jednotlivá pole a ohraničovala prostor. Krása a funkčnost, půvab čisté linie, síla jediného plynulého kaligrafického tahu, to je oč tu běží. Posuvné dveře, otočné dveře nebo zapuštěný sokl

ECLISSE SHODO je absolutní novinka. Základní tah současné doby.

200
realizovaných zakázek
250
spokojených klientů
1000
instalovaných dveří
5000
m2 položených podlah

Reference našich spokojených zákazníků

Přečtěte si více referencí

Montáž zátěžového PVC do posilovny

Jak jste se o naší společnosti dozvěděla? Měla jsem z dřívější doby velmi dobré zkušenosti ze spolupráce s panem Nekulou
Byla jste spokojená s výběrem podlah? Ano, bylo mi nabídnuto velké množství vzorků na výběr.
Jak jste byla spokojena s realizací? Realizace probíhala dle dohody – rychle a bez komplikací.
Doporučila by jste nás Vašim známým nebo kolegům? Určitě budu doporučovat